Carreracup 2007
Autoslalåm
Resultatliste
Rank Startnr. Navn Klasse NBF klasse Run 1 Penalty Run 2 Penalty Run 3 Penalty Time
R-klasse
1 8 Lunden, Per Tore R-klasse 5 * 1:25.73 * 1:23.33 1:21.70 2:49.06
2 1 Roligheten, John B R-klasse 5 1:31.22 4.00 * 1:24.99 * 1:24.93 2:49.92
3 12 Eriksen, Frode R-klasse 5 1:28.37 * 1:26.59 * 1:27.14 2.00 2:53.73
4 11 Svalbjørg, Geir Pelse R-klasse 5 * 1:29.07 1:31.66 * 1:28.28 5.00 2:57.35
5 2 Sanda, Bjørn R-klasse 5 1:33.89 * 1:32.70 2.00 * 1:28.95 3:01.65
6 13 Larsen, Jan-Terje R-klasse 5 * 1:33.29 1:36.13 5.00 * 1:30.32 3:03.61
7 5 Henriksen, Thomas R-klasse 5 1:35.36 * 1:31.57 * 1:33.20 3:04.77
8 14 Myrvold, Jan R-klasse 5 1:42.39 7.00 * 1:35.26 * 1:31.45 3:06.71
9 9 Haug, Kjetil R-klasse 5 * 1:34.67 * 1:33.74 2.00 1:39.83 4.00 3:08.41
10 10 Jogert, Rune R-klasse 5 * 1:38.25 1:40.01 7.00 * 1:32.81 3:11.06
11 6 Pedersen, Even R-klasse 5 1:42.67 2.00 * 1:35.96 * 1:40.56 2.00 3:16.52
12 3 Jogert, Espen R-klasse 5 1:45.99 6.00 * 1:34.28 * 1:43.26 9.00 3:17.54
DSQ - Run 1
4 Johansen, Roy R-klasse 5 1:50.78
DNS - Run 2
4 Johansen, Roy R-klasse 5 1:50.78
DNS - Run 3
4 Johansen, Roy R-klasse 5 1:50.78
DSQ - Run 3
8 Lunden, Per Tore R-klasse 5 * 1:25.73 * 1:23.33 1:21.70
Front
1 17 Hansen, Eilif Front 5 1:34.09 * 1:30.56 * 1:27.56 2:58.12
2 20 Berntsen, Jørgen Front 5 1:34.79 2.00 * 1:33.15 5.00 * 1:30.37 5.00 3:03.52
3 7 Stenmark, Lars Front 5 1:35.30 2.00 * 1:33.64 * 1:33.18 2.00 3:06.82
4 18 Wilberg, Svein Edward Front 5 1:39.43 2.00 * 1:35.22 * 1:31.84 3:07.06
5 19 Carlsen, Øyvind Front 1 1:43.08 5.00 * 1:33.79 * 1:34.66 5.00 3:08.45
6 21 Gulbrandsen, Trond Front 5 1:40.53 * 1:34.75 * 1:34.01 3:08.76
7 23 Bellizia, Alexander Front 5 * 1:36.96 1:40.23 6.00 * 1:35.96 4.00 3:12.92
8 25 S. Bekken, Ola Front 5 * 1:42.13 6.00 1:42.37 12.00 * 1:33.03 2.00 3:15.16
9 24 Wogsted, Lars-Erik Front 5 * 1:45.53 2.00 1:47.00 * 1:34.71 3:20.24
10 22 Aamaas, Edel Kristin Front 5 1:53.09 * 1:44.13 2.00 * 1:40.53 3:24.66
11 16 Zettel, Christian Front 5 1:46.98 * 1:43.11 * 1:42.71 2.00 3:25.82
12 15 Bundsgaard, Anders Front 5 2:02.09 17.00 * 1:51.06 10.00 * 1:59.86 19.00 3:50.92
Hekk
1 30 Hafnor Nils Hekk 5 * 1:29.42 1:34.44 8.00 * 1:27.87 2.00 2:57.29
2 32 Pedersen, Per Olav Hekk 5 * 1:33.34 7.00 1:34.55 9.00 * 1:30.16 7.00 3:03.50
3 26 Lilleng, Johan Hekk 5 1:33.78 * 1:32.45 * 1:31.53 5.00 3:03.98
4 33 Grøtterud, Kjetil Hekk 5 1:30.89 * 1:31.27 * 1:32.72 5.00 3:03.99
5 28 Aannestad, Sigurd Hekk 5 * 1:35.68 2.00 1:42.85 12.00 * 1:29.18 3:04.86
6 36 Lønø, Jørgen Hekk 5 * 1:33.38 2.00 * 1:36.02 6.00 1:36.04 5.00 3:09.40
7 27 Kristensen, Øyvind Hekk 5 * 1:36.61 5.00 1:41.31 5.00 * 1:33.71 4.00 3:10.32
8 35 Fossmo, Paul Hekk 5 1:46.34 5.00 * 1:36.08 * 1:36.17 3:12.25
9 34 Lindh, Marius Hekk 5 1:43.62 2.00 * 1:38.88 4.00 * 1:37.69 2.00 3:16.57
10 31 Gillebo, Geir Hekk 5 1:47.61 * 1:40.49 * 1:39.81 3:20.30
DNS - Run 1
29 Riisnæs, Jon Hekk 5
DSQ - Run 1
31 Gillebo, Geir Hekk 5 1:47.61 * 1:40.49 * 1:39.81
33 Grøtterud, Kjetil Hekk 5 1:30.89 * 1:31.27 * 1:32.72 5.00
DNS - Run 2
29 Riisnæs, Jon Hekk 5
DNS - Run 3
29 Riisnæs, Jon Hekk 5
Nybegynner
1 38 Ekelund, Simen Nybegynner 3 1:49.85 * 1:38.21 * 1:33.76 3:11.97
2 39 Lønø Andreas Nybegynner 3 1:45.26 2.00 * 1:37.55 * 1:35.29 2.00 3:12.84
3 37 Flåm, Mona Nybegynner 3 * 2:29.95 25.00 2:53.24 45.00 * 2:10.41 10.00 4:40.36
Merknad: Tider merket med en * er tellende for resultatet.