PCN slalomcup 2009 Runde 1
Autoslalåm
Resultatliste
Rank Navn Run 1 Penalty Run 2 Penalty Run 3 Penalty Time
Nybegynner
1 Winness Anne Chr. * 1:06.11 * 1:05.02 2:11.13
2 Georgsen Cato 1:06.46 * 1:06.36 * 1:05.21 2:11.57
3 Samuelsen Yngve 1:14.23 5.00 * 1:09.72 * 1:08.78 2:18.50
4 Johannessen Tore * 1:10.01 1:11.63 2.00 * 1:08.99 2:19.00
5 Østhaug Kolbjørn 1:16.22 * 1:10.57 * 1:08.63 2:19.20
6 Røsberg Tom 1:18.43 5.00 * 1:10.64 * 1:09.06 2:19.70
7 Hjelt Werner 1:19.41 5.00 * 1:12.51 * 1:08.35 2:20.86
8 Solberg Thomas 1:12.25 * 1:11.76 * 1:09.47 2:21.23
8 Andersen Jan-Vidar 1:13.55 * 1:11.71 * 1:09.52 2:21.23
10 Isaksen Daniel 1:22.85 5.00 * 1:09.31 * 1:12.63 2:21.94
11 Jordan Kent 1:15.38 * 1:11.42 * 1:11.24 2:22.66
12 Willanger Martin 1:15.30 5.00 * 1:14.75 5.00 * 1:08.04 2:22.79
13 Aasgård Kristin 1:17.87 * 1:12.56 * 1:10.73 2:23.29
14 Larsen Hans Fredrik8 1:17.37 2.00 * 1:12.29 * 1:12.72 2:25.01
15 Samuelsen Hanne * 1:14.14 * 1:11.73 2:25.87
16 Mosland Erlend * 1:15.80 1:17.39 5.00 * 1:11.09 2:26.89
17 Røgeberg Bjørn 1:31.69 10.00 * 1:15.71 * 1:11.54 2:27.25
18 Engebråten Audun * 1:16.57 2.00 * 1:11.80 2.00 2:28.37
19 ISAKSEN WERNER * 1:15.37 * 1:13.03 2:28.40
DSQ - Run 1
Engebråten Audun * 1:16.57 2.00 * 1:11.80 2.00
ISAKSEN WERNER * 1:15.37 * 1:13.03
Samuelsen Hanne * 1:14.14 * 1:11.73
Winness Anne Chr. * 1:06.11 * 1:05.02
Frontmotor
1 BERNTSEN JØRGEN * 1:05.39 1:05.82 * 1:04.47 2:09.86
2 Bellizia Alexander 1:08.79 * 1:07.69 * 1:07.14 2:14.83
3 BEKKEN OLA * 1:08.01 * 1:06.92 2:14.93
4 Fossum Eldar 1:09.28 * 1:08.05 * 1:07.08 2:15.13
5 Bekkedal Knut 1:11.65 * 1:10.91 * 1:08.84 2:19.75
6 STENMARK LARS * 1:11.95 1:15.60 * 1:09.07 2:21.02
7 Langeland Rune * 1:11.90 * 1:09.77 1:28.27 10.00 2:21.67
8 KJEKSHUS EIRIK * 1:11.08 * 1:11.48 1:27.53 10.00 2:22.56
9 Aass Espen * 1:22.79 10.00 * 1:26.63 5.00 1:29.15 2:49.42
DSQ - Run 2
BEKKEN OLA * 1:08.01 * 1:06.92
Hekkmotor
1 PEDERSEN EVEN * 1:06.50 1:06.69 * 1:04.34 2:10.84
2 Lønø Jørgen * 1:06.87 1:07.66 * 1:05.24 2:12.11
3 Georgsen Rune 1:07.81 * 1:06.18 * 1:06.41 2:12.59
4 RIISNÆS JON 1:09.35 2.00 * 1:06.62 * 1:06.24 2:12.86
5 GUNDERSEN RUNE 1:08.35 * 1:07.65 * 1:06.21 2:13.86
6 LILLENG JOHAN 1:11.81 4.00 * 1:06.64 * 1:07.43 2:14.07
7 Aannestad Sigurd 1:08.53 * 1:08.15 * 1:06.15 2:14.30
8 Hovind Ole Tom 1:10.41 * 1:08.91 * 1:07.24 2:16.15
9 KOLSTAD ARNE 1:10.06 * 1:08.78 * 1:08.91 2:17.69
10 ØVERAAS ØYVIND * 1:11.25 2.00 1:18.75 * 1:07.04 2:18.29
11 Lunden Jonas 1:12.32 * 1:10.34 * 1:10.77 2:21.11
12 GILLEBO GEIR * 1:13.17 1:14.56 * 1:09.26 2:22.43
13 Rønning Kristian * 1:11.75 * 1:11.73 1:11.89 2:23.48
14 KRISTENSEN ØYVIND * 1:15.76 * 1:09.53 1:17.77 2:25.29
R-Klasse
1 ROLIGHETEN JOHN 1:04.77 4.00 * 58.88 * 59.39 1:58.27
2 TINNES – MORK Sveinung 1:01.82 * 1:01.42 * 1:00.38 2:01.80
3 Lindh Marius 1:03.96 * 1:01.54 * 1:01.22 2:02.76
4 HAUG KJETIL 1:02.73 * 1:01.81 * 1:02.55 2:04.36
5 Nilsen Øyvind 1:06.39 * 1:02.18 * 1:03.10 2:05.28
6 Borge Stig 1:04.88 * 1:03.07 * 1:02.56 2:05.63
7 LUNDEN PER 1:04.53 * 1:02.96 * 1:02.91 2:05.87
8 Hammer Jarle * 1:04.41 1:04.87 * 1:02.21 2:06.62
9 Eriksen Frode * 1:03.90 * 1:03.07 1:05.45 2:06.97
10 Børresen Arne Petter * 1:05.04 1:08.55 5.00 * 1:02.72 2:07.76
11 Myrrvold Jan 1:05.90 * 1:03.85 * 1:03.96 2:07.81
12 Larsen Jan-Terje * 1:05.67 * 1:04.95 1:07.06 2.00 2:10.62
13 Lindh Mats * 1:06.50 * 1:05.48 1:15.74 2:11.98
14 Pedersen Per Olav 1:10.13 * 1:08.10 * 1:09.00 2:17.10
Merknad: Tider merket med en * er tellende for resultatet.