PCN slalomcup 2008 Runde 3
Autoslalåm
Resultatliste
Rank Startnr. Navn Klasse Run 1 Penalty Run 2 Penalty Run 3 Penalty Time
Nybegynner
1 33 Jonas Lunden Nybegynner * 1:02.52 1:03.81 * 59.90 2:02.42
2 24 Tore Johannessen Nybegynner 1:11.41 5.00 * 1:05.20 * 1:04.74 2:09.94
3 17 Ole Andreas Hegle Nybegynner * 1:06.64 1:06.95 * 1:06.14 2:12.78
4 12 EIGIL LYNG Nybegynner * 1:05.99 * 1:07.39 5.00 1:08.89 7.00 2:13.38
DNS - Run 2
28 Geir Osland Nybegynner * 1:13.47 5.00
DNS - Run 3
28 Geir Osland Nybegynner * 1:13.47 5.00
Frontmotor
1 26 Alexander Bellizia Frontmotor 1:06.12 * 1:02.80 * 1:01.66 2:04.46
2 30 OLA BEKKEN Frontmotor * 1:02.51 2.00 1:05.73 7.00 * 1:02.06 2.00 2:04.57
3 21 TROND GULBRANDSEN Frontmotor * 1:02.63 1:02.84 2.00 * 1:02.29 2:04.92
4 18 ESPEN AASS Frontmotor * 1:07.13 2.00 1:11.43 7.00 * 1:03.37 2:10.50
Hekkmotor
1 3 PER LUNDEN Hekkmotor 1:01.45 * 59.27 * 58.55 1:57.82
2 2 Sigurd Aannestad Hekkmotor 1:12.14 * 1:01.50 * 1:00.39 2:01.89
3 4 KJETIL LEPSØE Hekkmotor 1:09.62 * 1:01.93 * 1:00.81 2:02.74
4 11 GEIR GILLEBO Hekkmotor 1:03.36 * 1:02.44 * 1:01.31 2:03.75
5 34 Steffen Karlsen Hekkmotor 1:08.78 5.00 * 59.83 * 1:04.65 5.00 2:04.48
6 13 Willy Røgeberg Hekkmotor * 1:05.16 1:01.72 * 1:00.93 2:06.09
7 22 RUNE GUNDERSEN Hekkmotor 1:08.83 7.00 * 1:06.57 5.00 * 1:01.12 2:07.69
8 35 Kristian Rønning Hekkmotor * 1:09.44 5.00 * 1:05.09 2:14.53
DSQ - Run 1
2 Sigurd Aannestad Hekkmotor 1:12.14 * 1:01.50 * 1:00.39
DSQ - Run 2
13 Willy Røgeberg Hekkmotor * 1:05.16 1:01.72 * 1:00.93
DNS - Run 3
35 Kristian Rønning Hekkmotor * 1:09.44 5.00 * 1:05.09
R-Klasse
1 36 JOHN ROLIGHETEN R-Klasse * 53.67 * 53.29 54.71 1:46.96
2 1 Sveinung Tinnes Mork R-Klasse * 56.41 56.75 * 55.13 1:51.54
3 19 Roar R Johansen R-Klasse * 57.08 57.94 * 56.71 1:53.79
4 16 Frode Eriksen R-Klasse * 58.00 * 56.38 1:02.15 5.00 1:54.38
5 15 Jørgen Lønø R-Klasse 59.69 2.00 * 55.76 * 59.36 5.00 1:55.12
6 29 Even Pedersen R-Klasse 58.83 * 58.72 2.00 * 56.76 1:55.48
7 7 Arne Petter Børresen R-Klasse * 59.48 2.00 * 56.73 1:05.93 7.00 1:56.21
8 39 Øyvind Kristensen R-Klasse * 59.63 * 58.44 1:00.82 2.00 1:58.07
9 5 Jan-Terje Larsen R-Klasse 1:02.75 4.00 * 1:01.03 2.00 * 57.48 1:58.51
10 38 EIRIK KJEKSHUS R-Klasse 1:02.38 * 59.66 * 59.72 1:59.38
11 32 KJETIL HAUG R-Klasse * 58.99 2.00 * 1:00.69 1:02.88 7.00 1:59.68
12 6 GEIR SVALBJØRG R-Klasse * 1:02.34 2.00 * 57.44 1:02.91 5.00 1:59.78
13 31 Bjørn Sanda R-Klasse * 1:00.85 * 59.29 2:00.14
14 23 Kjetil Giltvedt R-Klasse * 59.29 1:04.43 7.00 * 1:02.21 5.00 2:01.50
15 37 HANS GULLAKSEN R-Klasse * 1:03.75 2.00 * 1:01.31 1:04.07 4.00 2:05.06
16 20 Frank Foss R-Klasse 1:06.67 7.00 * 1:03.35 5.00 * 1:04.29 7.00 2:07.64
DNS - Run 3
31 Bjørn Sanda R-Klasse * 1:00.85 * 59.29
Dame
1 9 Anne Chr. Winness Dame 1:11.63 5.00 * 1:03.69 * 1:04.41 2.00 2:08.10
2 14 Ann Kristin Dybhavn Dame 1:09.30 * 1:02.56 * 1:06.33 5.00 2:08.89
3 8 Kari Anne Hansen Dame * 1:08.61 * 1:05.99 2:14.60
4 10 Gerd Brit Johannesen Dame 1:21.45 * 1:06.75 * 1:08.26 5.00 2:15.01
5 40 Ane Bjerkeli Dame 1:21.85 * 1:12.55 * 1:08.85 2:21.40
6 25 Mona Tinnes Mork Dame 1:21.82 8.00 * 1:11.26 * 1:16.93 4.00 2:28.19
7 27 Turid Aannestad Dame 1:34.71 * 1:24.47 * 1:21.25 2:45.72
DNS - Run 3
8 Kari Anne Hansen Dame * 1:08.61 * 1:05.99
Merknad: Tider merket med en * er tellende for resultatet.