PCN slalomcup 2008 Runde 5
Autoslalåm
Resultatliste
Rank Startnr. Navn Klasse Run 1 Penalty Run 2 Penalty Run 3 Penalty Time
Nybegynner
1 33 Borge, Stig Nybegynner 1:01.48 * 57.69 * 56.84 1:54.53
2 35 Georgsen, Rune Nybegynner 1:08.91 7.00 * 1:01.11 * 59.99 2:01.10
3 26 Pedrick, Kenneth Nybegynner * 1:01.81 * 59.70 1:02.22 2.00 2:01.51
4 10 Lunden, Jonas Nybegynner 1:04.27 2.00 * 1:00.69 * 1:01.80 2.00 2:02.49
5 7 Georgsen, Cato Nybegynner * 1:03.33 1:07.97 5.00 * 1:00.46 2:03.79
6 18 Kolstad, Arne Nybegynner * 1:02.62 1:03.75 2.00 * 1:02.50 2:05.12
7 30 Fossum, Eldar Nybegynner 1:05.23 * 1:03.91 * 1:02.92 2:06.83
8 23 Hveding, Sverre Nybegynner 1:16.01 10.00 * 1:02.88 * 1:07.19 7.00 2:10.07
9 2 Høie, Stein Nybegynner 1:12.93 5.00 * 1:06.46 * 1:04.70 2:11.16
10 11 Frogner Arne Nybegynner 1:08.52 * 1:06.54 2.00 * 1:05.54 2.00 2:12.08
11 15 Mosland, Erlend Nybegynner 1:13.39 * 1:08.56 * 1:06.90 2:15.46
12 6 Fredriksen, Steinar Nybegynner * 1:09.92 * 1:09.96 5.00 1:13.42 9.00 2:19.88
Front
1 13 Berntsen, Jørgen Front 1:03.07 5.00 * 57.52 * 56.99 1:54.51
2 27 Bellizia, Alexander Front 1:02.90 * 1:00.58 * 1:00.44 2:01.02
3 4 Bekken Ola Front 1:04.63 * 1:01.29 * 1:01.89 2.00 2:03.18
4 31 Ørberg Arne Front * 1:08.35 1:09.87 * 1:04.24 2:12.59
5 20 Aass, Espen Front * 1:13.20 5.00 * 1:05.34 1:18.39 10.00 2:18.54
Hekk
1 34 Kristensen Øyvind Hekk 58.18 * 57.51 * 56.06 1:53.57
2 1 Lunden, Per Tore Hekk * 58.09 1:00.19 * 58.58 1:56.67
3 36 Lilleng, Johan Hekk * 1:00.03 * 59.19 1:00.57 2.00 1:59.22
4 9 Riisnæs, Jon Hekk 1:01.21 * 1:01.16 * 58.79 1:59.95
5 32 Lepsøe, Kjetil Hekk * 1:01.35 1:02.26 * 1:01.09 2:02.44
6 21 Aannestad, Sigurd Hekk * 1:04.39 * 1:06.68 5.00 2:11.07
7 22 Gillebo, Geir Hekk * 1:03.94 * 1:07.24 5.00 1:13.61 7.00 2:11.18
8 29 Lotsberg, Jon Hekk * 1:02.84 * 1:11.93 10.00 2:14.77
DNS - Run 3
21 Aannestad, Sigurd Hekk * 1:04.39 * 1:06.68 5.00
29 Lotsberg, Jon Hekk * 1:02.84 * 1:11.93 10.00
R-klasse
1 12 Haug, Kjetil R-klasse * 54.16 54.26 * 53.58 1:47.74
2 24 F Eriksen, Frode R-klasse * 54.55 54.70 * 53.62 1:48.17
3 19 M Børresen, Arne Petter R-klasse 1:05.39 12.00 * 52.99 * 56.11 1:49.10
4 28 Larsen, Jan-Terje R-klasse * 57.14 57.28 2.00 * 55.78 1:52.92
5 25 Lindh, Marius R-klasse 59.54 5.00 * 54.00 * 59.34 5.00 1:53.34
6 16 Nilsen, Øyvind R-klasse 1:00.38 * 58.09 * 56.14 1:54.23
7 5 Pedersen Even R-klasse * 59.05 * 58.01 1:00.64 4.00 1:57.06
8 14 Pedersen Eirik R-klasse * 1:02.61 2.00 1:10.37 5.00 * 58.38 2:00.99
9 8 Hammer, Jarle R-klasse 1:49.91 * 1:04.75 2.00 * 1:00.85 2:05.60
10 17 Lønø, Jørgen R-klasse 1:16.97 * 1:03.71 2.00 * 1:02.55 2:06.26
11 3 Stenmark, Lars R-klasse * 1:03.32 * 1:05.42 7.00 2:08.74
DNF - Run 1
8 Hammer, Jarle R-klasse 1:49.91 * 1:04.75 2.00 * 1:00.85
DNS - Run 3
3 Stenmark, Lars R-klasse * 1:03.32 * 1:05.42 7.00
Merknad: Tider merket med en * er tellende for resultatet.