Porsche Club Norge
Slalomcup 2009
Sammenlagt poengtabell
Navn Runde 1 Runde 2 Runde 3 Runde 4 Runde 5 Sum
Front klasse
1 BERNTSEN JØRGEN  10 10 10 10   40
2 BEKKEN OLA  7 7 7 8   29
3 Fossum Eldar  6 6   6 10 28
4 Bekkedal Knut  5 8 8 7   28
5 Bellizia Alexander  8 3 5 5   21
6 Aass Espen  1 4   2 8 15
7 Langeland Rune  3 5   3   11
8 Gaulen Ivar      6     6
9 LEPSØE KJETIL       4   4
10 STENMARK LARS  4         4
11 KJEKSHUS EIRIK  2         2
Hekk klasse
1 PEDERSEN EVEN  10 *2 6 4 8 28
2 GUNDERSEN RUNE  5 8 *3 6 7 26
3 Georgsen Rune  7 6   10   23
4 LILLENG JOHAN  4 *0 0 8 6 18
5 Lønø Jørgen  8 7   3   18
6 Hjelt Werner    4   7   11
7 Fredrikstad Bernt          10 10
8 Lepsøe Kjetil    5 0   5 10
9 Sandberg Roger      10     10
10 Pedersen Per Olav    3 7     10
11 Georgsen Cato    10 0     10
12 Aannestad Sigurd  3 0   5   8
13 RIISNÆS JON  6   1 1   8
14 Nilsen Øyvind      8     8
15 Steinbraaten Erik      5     5
16 Langeland Rune          4 4
17 Sundheim Jo      4     4
18 Langeland Erik          3 3
19 KOLSTAD ARNE  1 0 2 0   3
20 KRISTENSEN ØYVIND  0 0 0 2   2
21 Hovind Ole Tom  2   0     2
22 Topp Eirik    1       1
23 Hansen Lasse    0   0   0
24 Lunden Jonas  0   0     0
25 Johansen Roar      0     0
26 Winness Anne Chr.      0     0
27 Røgeberg Willy      0     0
28 Wedingh Espen      0     0
29 GILLEBO GEIR  0 0       0
30 Rønning Kristian  0 0       0
31 Mosland Erlend    0       0
32 ØVERAAS ØYVIND  0         0
Nybegynner klasse
1 Samuelsen Yngve  7 10 4   5 26
2 Jordan Kent  0   5 7 7 19
3 Solberg Thomas  2 0 7 8   17
4 Østhaug Kolbjørn  5 6       11
5 Flatland Morten          10 10
6 Steen Kristoffer       10   10
7 Giltvedt Kjetil      10     10
8 Winness Anne Chr.  10         10
9 Ødegaard Jan Otto          8 8
10 Johannessen Jarand      8     8
11 Hveding Sverre    8       8
12 Johannessen Tore  6 2       8
13 Georgsen Cato  8         8
14 Alleyne Matthew    4 3     7
15 Skogvang Peter    7       7
16 Lie Hallgeir          6 6
17 Andersen Tor Erik       6   6
18 Odland Thor Erik      6     6
19 Høie Stein    5       5
20 Espeseth Robert          4 4
21 Samuelsen Hanne  0 0 2   2 4
22 Andersen Jan-Vidar  1 3       4
23 Røsberg Tom  4 0       4
24 Nærsnes Odd-Rune          3 3
25 Hjelt Werner  3         3
26 Espeseth Andreas          1 1
27 Diedrichsen Kay    1       1
28 Isaksen Daniel  0 0       0
29 Frogner Arne    0       0
30 Ørberg Arne    0       0
31 Willanger Martin  0         0
32 Aasgård Kristin  0         0
33 Larsen Hans Fredrik8  0         0
34 Mosland Erlend  0         0
35 Røgeberg Bjørn  0         0
36 Engebråten Audun  0         0
37 ISAKSEN WERNER  0         0
R klasse
1 ROLIGHETEN JOHN  10 10 10   10 40
2 Lindh Marius  7 8   7 8 30
3 Borge Stig  *4 6 8 10 6 30
4 TINNES – MORK Sveinung  8 7 *4 8 5 28
5 Eriksen Frode  *1 3 7 6 3 19
6 HAUG KJETIL  6 *0 3 5 2 16
7 LUNDEN PER  3   5   7 15
8 Nilsen Øyvind  5 2   3 4 14
9 Myrrvold Jan  0 5 6 0   11
10 Larsen Jan-Terje  *0 4 1 4 1 10
11 Hammer Jarle  2   2 2   6
12 Lindh Mats  0     1 0 1
13 Frisak Hans    1       1
14 STEEN JØRN      0 0 0 0
15 Lunden Jonas          0 0
16 HERMANSEN ROGER          0 0
17 Børresen Arne Petter  0   0     0
18 Ødegaard Kristoffer      0     0
19 Fredrikstad Bernt    0       0
20 Stenmark Lars    0       0
21 Henriksen Thomas    0       0
22 Guliksen Hans Petter    0       0
23 Pedersen Per Olav  0         0
Dame klasse
1 Dybhavn Ann Kristin      10     10
2 Bjerkeli Ane      8     8
3 Hansen Karianne      7     7
Poengsummen inneholder kun poeng fra inntil de 4 beste rundene. Dersom poeng fra en runde ikke er tatt med er dette markert med en * forran tallet.